Autobusové linky a MHD Štúrova

12.02.2014 - posledná úprava článku.

Obrázok používateľa Willant

Linky prevádzkuje SAD Nové Zámky a.s. DZ Štúrovo Prepravu zabezpečuje: SAD Nové Zámky,a.s. OJ Štúrovo,Sládkovičova 4. tel.: 036/751 1121 www.sadnz.sk

Aktuálne mestské autobusové cestovné poriadky nájdete na tejto adrese: http://www.sadnz.sk/cestovne-poriadky/mestske-linky

Výhody používania dopravnej karty

  1. Dopravnú kartu ARRIVA Nové Zámky, a.s. môžete v súčasnej dobe získať za 4,00 €, a to v ktorejkoľvek z našich informačných kancelárií resp. predajných miest (Nové Zámky, Komárno, Štúrovo, Levice, Šaľa).
  2. Dopravná karta Vám bude vystavená na počkanie. Tlačivo žiadanky k vybaveniu dopravnej karty nájdete na webovej stránke: www.cipovekarty.sk i na webovej stránke ARRIVA Nové Zámky, a.s. www.arrivanz.sk (sekcia: Tlačivá na stiahnutie). Tlačivo žiadanky si môžete vytlačiť, vyplniť v predstihu, v pohodlí domova a urýchliť tak vybavenie svojej dopravnej karty, no tlačivo žiadanky si môžete vyžiadať aj priamo v informačnej kancelárii za 0,05 € a vyplniť ho na mieste.
  3. Dopravná karta má dvojročnú záruku, avšak je platná až na obdobie 5tich rokov. Ak si kredit nabijete, môžete ho využívať až do skončenia platnosti dopravnej karty. Spotreba nabitého kreditu nie je časovo obmedzená. Nie je povinné ani pravidelné nabíjanie kreditu. Kartu si nabijete podľa svojho uváženia a potrieb. Je iba na Vás, kedy si kredit na kartu vložíte a v akej hodnote (min. 5,00 € a max. 30,00 €). Kartu si môžete nabíjať priamo v autobuse u vodiča alebo vo všetkých našich informačných kanceláriách (NZ, KN, LV, ŠT, ŠA).
  4. Dopravnú kartu môžete využívať na všetkých linkách prevádzkovaných spoločnosťou ARRIVA Nové Zámky, a.s., pričom pri používaní karty na mestských a prímestských linkách budete cestovať so zľavou. Dopravnú kartu môžete využívať aj na diaľkových a medzinárodných linkách našej spoločnosti, avšak iba ako elektronickú peňaženku – na týchto linkách sa zľava z karty neposkytuje – keďže prevádzkovanie týchto liniek je podnikateľskou aktivitou dopravcu, ktorú nepodporuje VÚC ani iný správny orgán. Avšak v prípade, že ste študentom denného štúdia, máte nárok na poskytnutie zľavneného resp. komerčného cestovného aj na našich diaľkových linkách.
  5. Čo sa týka zľavy z cestovného - pri používaní dopravnej karty na prímestských linkách ušetríte na každej jednej ceste 0,10 € tzn. že v prípade, ak cestujete denne do práce/do školy a späť, ušetríte 0,20 €/deň (= 1,00 €/prac.týždeň  = 4,00 €/mesiac). Pri užívaní dopravnej karty na našich mestských linkách je zľava z cestovného taktiež výrazná. Napríklad v prípade MHD v meste Nové Zámky zaplatíte za celý cestovný lístok v hotovosti 0,50 € (15,06 Sk), pričom z dopravnej karty iba 0,30 € (9,04 Sk).
  6. Nemenej motivujúcou výhodou užívania dopravnej karty ARRIVA Nové Zámky, a.s. je aj skutočnosť, že už nemusíte každý deň pri cestovaní disponovať primeranou hotovosťou.

      Príjemné cestovanie našimi autobusovými linkami Vám želá

      Kolektív ARRIVA Nové Zámky, a.s.

Kategórie článkov: 

Komentáre

Obrázok používateľa Ferdinand

Szerintem a Párkány-Esztergom busz csak arra jó, hogy az Esztergomban dolgozók időben a munkában lehessenek reggel, és délután ne kelljen munkától fáradtan kutyagolni naponta, valamint a nyugdíjas és rokkant polgárok részére, akiknek mindennemű mozgás csak kínlódást jelent. Legtöbben úgyis bicajon járnak... Turistának az attraktív hídon történő gyalogszeri kódorgás egy valódi csemege falat! Orvosok ajánlják: egy átlag embernek NAPONTA le kellene gyalogolnia kb. 10 km távot (vigyázat, nem félévenként egyszer!).

By Ferdinand --

____GSM: +420 603343191____
S pozdravem / Üdvözlettel
ing. Ferdinand Tóth
CZ-67961 Letovice, Kochov 22
IČ/CJSZ: 75439492