Privítanie...

07.04.2009 - posledná úprava článku.

Obrázok používateľa Willant

Ako sami vidíte projekt www.sturovo.com sa mení ako všetko aj tento web dozrel na zmeny. Zmenili sa technológie prehliadače formáty a samozrejme aj celý internet. A samozrejme som sa zmenil aj ja a moje názory.

V čase prvotnej tvorby v roku 2001-2002 boli aj možnosti tvorby webu oveľa obmedzenejšie ako dnes. Kód html som písal ručne a táto procedúra bola zdĺhavá a nepohodlná. Preto som pristúpil k tejto zmene. Celý web je prerobený do publikačného projektu DRUPAL. http://www.drupal.org http://www.drupal.sk

Všetci sa počas určitej práce učíme a občas aj mýlime, prípadne robíme chyby. Ani ja nie som výnimka, preto vás chcem poprosiť o pomoc pri tejto práci.

Po vašej registrácii a po mojom schválení ... toto je bohužiaľ v dnešnom prespamovanom svete nutné, očakávam, ale skôr by som povedal že rád by som si prečítal vaše názory a pripomienky k celému novému webu. Prosím vás len o to aby ste si nepomýlili konštruktívne názory s možnosťou inzercie zdarma. Takéto príspevky budú bez upozornenia odstránené.

Samozrejme môžete sa pridať aj ako komentátori článkov a keď máte dosť odvahy a času aj ako pisatelia. Ja ten čas akosi veľa krát nemám. Dopredu vás musím ale upozorniť že jedinou odmenou pre vás budú spokojný čitatelia. Celý tento web je totiž už dlhé roky neziskový, povedzme že je to niečo ako charitatívna činnosť pre náš región. Dalo by sa to aj nazvať jednoducho hobby.

Ostatné pravidlá nájdete na našich stránkach.

Taxonomy upgrade extras: 
Obrázok používateľa Domcsi

Ahoj.
Celkom sa ten nový web začína dariť je to určite lepšie ako to bolo na starých stránkach.
Tie boli robené v čase modemového pripojenia a veľkosti monitoru 14" "až" 15". Fotky vyzerajú na dnešných monitoroch príšerne, ešte že je tam to nové fotofórum.
Podaktoré texty sú z časti neaktuálne a nedali sa robiť úpravy.
Teraz to môžu urobiť aj užívatelia, prípadne diskutovať a dokonca si písať aj osobný blog.
.... Držím palce a želám veľa úspechov.

By Domcsi