Služby

Ubytovanie - APARTMÁNY ALENKA

júl
10

Vítame Vás na našej stránke - Welcome to our Page.
Ponúkame celoročné ubytovanie v tichej časti centra mesta Štúrovo, v apartmánoch blízko termálneho kúpaliska. Všetky naše apartmány sú s plne vybaveným vlastným kuchynským kútom s chladničkou, varičom, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnkou a vlastnou kúpelňou s WC.  Každý apartmán má TV so satelitom a  kryté posedenie. V celom areály je bezplatné pripojenie na internet WiFi.

Posted By Eva čítať viac

Psí šport Štúrovo

okt
19

Organizácia Psí šport Štúrovo bola založená v septembri 2007. Pozemok dostali od miestnej Združenej strednej školy na brehu Dunaja za poliklinikou. Organizácia sa venuje amatérskemu výcviku psov všetkých plemien. Výcvik psov a výchova šteniat spoločenských plemien, skupinové a individuálne výcvikové kurzy, výcvik ovládateľnosti, poslušnosti, obrana a zadržanie útočníka. Majitelia cvičia so svojim psíkom pod našim dohľadom, aby sa s ním naučili správne zaobchádzať a psík poslúchať svojho pána.

Posted By Willant čítať viac

Autobusové linky a MHD Štúrova

jún
09

Linky prevádzkuje SAD Nové Zámky a.s. DZ Štúrovo Prepravu zabezpečuje: SAD Nové Zámky,a.s. OJ Štúrovo,Sládkovičova 4. tel.: 036/751 1121 www.sadnz.sk

Posted By Willant čítať viac

Turistické mapy o Štúrove a okolí

máj
24

Interaktívna mapa google WikiMapia s aktívnymi oblasťami a s presnými lokáciami jednotlivých miest nášho mesta a regiónu.

Posted By Willant čítať viac
Subscribe to RSS - Služby